Kolejny zestaw LEGO dla fotografów i fotografek

Kolejny zestaw LEGO dla fotografów i fotografek

Parę miesięcy temu informowaliśmy o pojawieniu się nowego zestawu LEGO nawiązującego do fotografii - był to zestaw 3w1, dla którego podstawowe instrukcje umożliwiały zbudowanie aparatu na film światłoczuły lub kamery czy telewizora z grą wideo - Ostatnio LEGO zaprezentowało również zestaw umożliwiający zbudowanie repliki aparatu Polaroid OneStep SX-70.


LEGO Polaroid OneStep SX-70 już w sprzedaży

Zestaw Creator 3w1 tak naprawdę jest propozycją adresowaną do dzieci i młodzieży, jednakże przez swój urok i fotograficzne nawiązania z pewnością może stanowić także fajny gadżet dla dorosłych. Aparat natychmiastowy Polaroid OneStep SX-70 z klocków LEGO należy do linii produktów IDEAS, która jest adresowana do dorosłych. Sugerowany wiek użytkowników tego zestawu to tak naprawdę 18+, choć z pewnością poradzą sobie z nim także młodsi fani najsłynniejszej zabawki na świecie (oznaczenie 18+ może kojarzyć się z czymś zarezerwowanym wyłącznie dla dorosłych, ale w przypadku oznaczeń LEGO nie oznacza to ochrony przed czymś, co tradycyjnie jest kojarzone z tą kategorią wiekową). 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem