Niepokojące zdjęcia obcych wychodzących z morza

Niepokojące zdjęcia obcych wychodzących z morza

Jan Vorsten wywołał niemały niepokój wśród oglądających jego zdjęcia, po tym jak udostępnił fotografie ukazujące dziwne formy wychodzące z wody na plażę - Obiekty przypominały kosmitów z filmów science fiction, takich jak chociażby Wojna Światów - Co ciekawe, to zdjęcie nie było manipulowane w oprogramowaniu graficznym. Co w takim razie przedstawia?Czy to kosmici? Zobacz niesamowite zdjęcia Jana Vorstena 

Fotograf wykonał swoje zdjęcie na plaży w Afryce Południowej. Widać na nim dziwne obiekty wyłaniające się z morza. Przyglądając się fotografii można wywnioskować, iż są one względnie nieruchome, gdyż fale morskie są na tej ekspozycji rozmazane. Niemniej obraz ten zadziałał bardzo mocno na wyobraźnię internautów. Niektórzy pytali nawet fotografa czy plaża, na której wykonał swoje zdjęcie, jest bezpieczna. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem