Acer S273HL - 27 cali podświetlanych diodami LED

Acer S273HL - 27 cali podświetlanych diodami LED

Acer poszerza popularną serię S3 o kolejny monitor Full HD LCD LED, model S273HL. Spośród najważniejszych elementów charakterystyki technicznej warto zwrócić uwagę na szybki czas reakcji (2 milisekundy), kontrast dynamiczny na poziomie 12,000,000:1, dwa porty HDMI oraz 27-calową przekątną.


Inżynierowie i projektanci firmy Acer zwrócili też uwagę na obudowę nowego S273HL. Jest ona dość cieńka; grubość nie przekracza 21 milimetrów, dzięki czemu cały monitor prezentuje się nienajgorzej. Acer zwrócił też uwagę na aspekty ekologiczne i ekonomiczne - w zestawieniu ze standardowymi panelami CFFL S273HL ma wykorzystywać do 68% mniej energii elektrycznej. Do zbudowania matrycy podświetlanej białymi diodami LED nie użyto - według deklaracji producenta - rtęci ani żadnych innych, groźnych substancji.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem