W Adobe Photoshop 2021 jeszcze więcej sztucznej inteligencji

W Adobe Photoshop 2021 jeszcze więcej sztucznej inteligencji

W ramach konferencji online Adobe MAX 2020, developer najpopularniejszego oprogramowania graficznego na świecie Photoshopa ogłosił nowości, jakie zostaną wprowadzone w kolejnej odsłonie aplikacji - Największe zmiany wiążą się z jeszcze bardziej intensywnym wykorzystywaniem w niej sztucznej inteligencji w ramach Adobe Sensei.


Najnowszy Photoshop oznaczany jest jeszcze przez Adobe numerem 2021, choć oficjalna nazwa w Adobe Cloud brzmi 22.0. Producent określa tę odsłonę oprogramowania jako "najbardziej zaawansowaną na świecie aplikację do grafiki ze sztuczną inteligencją". Głównymi nowościami są m.in. filtry neuronowe, funkcja zamiany nieba, nowy panel rozbudowanej pomocy, udoskonalona pracę z plikami w chmurze czy podglądy wzorków. Zmiany dotyczą także wersji Photoshopa przeznaczonej na tablety iPad.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem