Puste kanały w Amsterdamie tworzą doskonałe lustra

Puste kanały w Amsterdamie tworzą doskonałe lustra

Albert Dros to wielokrotnie nagradzany holenderski fotograf, pracujący na co dzień w Amsterdamie - W ostatnim czasie postanowił skierować swój aparat na opustoszałą stolicę, z której ulic wraz z pandemią koronawirusa zniknęła większość ludzi, a przede wszystkim... turystów.


Fotograf mieszka zaledwie 5 minut jazdy rowerem od centrum Amsterdamu, ale od jakiegoś czasu nie miał okazji tam być. Postanowił więc wybrać się na spacer wzdłuż rzeki Amstel. W Holandii nie obowiązuje ścisła izolacja obywateli i możliwe są spacery z zachowaniem reguł odpowiedzialności. Niemniej obiekty takie jak sklepy, restauracje i bary są zamknięte. To sprawiło, że wody rzeki Amstel były tak spokojne i nadawały się do wykonania zdjęć, na których wyglądają jak niemal idealnie gładkie lustro. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem