Autoportrety z Olympusem OM-D E-M10

Autoportrety z Olympusem OM-D E-M10

Jakby nie patrzeć w portretowaniu ludzi najbardziej pociąga mnie to, że ich nie znam. A żeby w ogóle do fotografowania mogło dojść muszę ich choć troszkę poznać. I właśnie ten proces, który doprowadza fotografowaną przeze mnie osobę do momentu w którym „otworzy” się na tyle, żeby dać mi zrobić zdjęcie, jest dla mnie najbardziej cenny. Cóż zatem począć z tym kimś, który dziś przyszedł na sesję? Ustawiam go blisko okna a on wystawia mi język. Co za koleś!? Przecież znam go jak ŁYSE kolano, a tu taki wybryk. To ja.


Co może być ciekawego w fotografie? W wielu elektronicznych portfoliach widuję "selfie" z mniej lub bardziej wypasionym sprzętem jaki ktoś aktualnie ma na stanie zatem i ja takie będę miał!


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem