Bamboo. Tablety nie tylko do rysowania.

Bamboo. Tablety nie tylko do rysowania.

Firma Wacom jest od lat jednym z najbardziej cenionych producentów tabletów. W zeszłym roku dzięki zmianie strategii korporacji i premierze nowej konsumenckiej linii Bamboo, znacznie poszerzyło się grono użytkowników tabletów. Dzisiaj Wacom postawił kolejny krok – nowe aplikacje, które mają ułatwić i uprzyjemnić codzienne korzystanie z komputera.


Każdy, kto miał okazję choć przez chwilę korzystać z tego typu urządzenia wskazującego, dobrze wie, jak jest wygodne i intuicjne. I nic w tym dziwnego. W końcu od najmłodszych lat rysujemy czy piszemy przedmiotami, które z myszką komputerową mają niedużo wspólnego. Tablet jest urządzeniem dużo bardziej ergonomicznym. Nie tylko do tworzenia grafiki czy retuszu zdjęć, gdzie precyzja i intuicyjność obsługi jest bardzo ważna, ale też przy wykonywaniu zwykłych prac biurowych.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem