Błędy w trailerze "Polaroida" rozbawią Was do łez

Błędy w trailerze "Polaroida" rozbawią Was do łez

Po czym można poznać, że coś zdobywa prawdziwą popularność? Po tym, że kręci się o tym film. Nie inaczej jest w przypadku fascynacji młodych fotografów technikami tradycyjnymi: fotografią kliszową oraz natychmiastową. Na bazie tego zainteresowania powstał horror czerpiący garściami z takich hitów sprzed lat, jak "The Ring" czy "Oszukać przeznaczenie". Jednak już 2,5-minutowy trailer tej produkcji pokazuje każdemu choć średnio zorientowanemu w temacie, że jest tu coś mocno nie tak... I wcale nie chodzi o duchy czy demony.


"Polaroid" to kolejny z cyklu horrorów zapoczątkowanego prawie 20 lat temu japońską kultową produkcją "The Ring" (w znacznie mniej udany sposób powieloną później przez Hollywood), w którym nośnikiem strachu jest technologia w wersji vintage. W zasadzie trudno się dziwić, że ktoś w końcu wpadł na pomysł, aby sprawdzony schemat przenieść w świat fotografii – techniki tradycyjne od dawna już cieszą się coraz większą popularnością również wśród młodych ludzi, którzy na nowo odkrywają polaroidy, Lomo i klisze. A młodzi ludzie lubią się bać.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem