Canon EOS 650D

Canon EOS 650D

Canon wprowadza na rynek lustrzankę EOS 650D z 18-megapikselową matrycą CMOS, odchylanym, dotykowym ekranem LCD, możliwością filmowania w Full HD i trybem zdjęć seryjnych, który rejestruje z prędkością pięciu klatek na sekundę.


Canon 650D to lustrzanka dla amatorów, ale równocześnie pierwszy aparat z serii EOS, który posiada podwójny system autofocusu. Aparat bazuje na 18-megapikselowej matrycy CMOS APS-C i procesorze obrazu DIGIC 5; taki zestaw umożliwia fotografowanie w pełnej rozdzielczości z prędkością pięciu klatek na sekundę, a także wykonywanie zdjęć z czułością ISO do 12800 (możliwość rozszerzenia do 25600).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem