Canon EOS M3 - nowy bezlusterkowiec w ofercie "czerwonych"

Canon EOS M3 - nowy bezlusterkowiec w ofercie "czerwonych"

Firma Canon jak do tej pory nie miała szczęścia do bezlusterkowców. Zaprezentowany trzy lata temu model EOS M inaugurujący cały system nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań, a na następcę przyszło nam czekać dość długo - do tego stopnia, że prezentując go, producent podniósł numerację nie o jedną, lecz o dwie jednostki. Obecnie oczekiwanie dobiegło końca, lecz czy nowy Canon EOS M3 będzie w stanie zmazać niekorzystne pierwsze wrażenie? Lektura dokumentacji aparatu pozwala sądzić, że tak właśnie będzie - "trójka" zapowiada się bowiem naprawdę apetycznie!


Canon EOS M3 to - jak głoszą materiały prasowe dostarczone nam przez producenta - kompaktowy aparat systemowy stworzony z myślą o fotografach, którzy oczekują wysokiej wydajności. I rzeczywiście patrząc na specyfikacje i zdjęcia widać, że względem poprzednika dokonał się znaczny, i co najważniejsze oczekiwany postęp. W aparacie tym połączono kompaktowe wymiary z układem rejestracji i obróbki obrazu mającym zapewnić doskonałe zdjęcia i filmy oraz poziomem kontroli charakterystycznym dla pełnoprawnego aparatu z rodziny EOS.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem