Clickfree C2 - odporny, przenośny dysk twardy

Clickfree C2 - odporny, przenośny dysk twardy

Clickfree C2 to nowy, zewnętrzny dysk twardy. Nośnik spełnia normy bezpieczeństwa amerykańskiego wojska, dzięki czemu możemy być spokojni o nasze dane.


Clickfree C2 pomyślnie przeszedł testy "wysokościowe" według standardu amerykańskiego wojska (urządzenie spełnia normę MIL-STD 801F), dzięki czemu nawet po upadku z wysokości do 122 centymetrów dysk będzie dalej funkcjonował należycie. C2 wyposażony został w obudowę z gumopodobnego tworzywa, mającą dodatkowo amortyzować wszelkie wstrząsy i chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi. Propozycja firmy Clickfree to świetna oferta dla osób aktywnych, często przemieszczających się z miejsca na miejsce. Mamy nawet dodatkowe oprogramowanie - EASY Run - którego zadaniem jest wyszukiwanie, organizowanie i sporządzanie kopii zapasowych materiałów zgromadzonych na komputerze.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem