DxO One doczekał się dużej aktualizacji i pierwszej wersji dla telefonów z Androidem

DxO One doczekał się dużej aktualizacji i pierwszej wersji dla telefonów z Androidem

Jeżeli korzystacie ze sprzętu mobilnego wyposażonego w system Android i z zazdrością patrzycie na kolegów z iPhone’ami korzystającymi z aparatu DxO One, to możecie już zacząć mieć nadzieję na prawdziwe wsparcie dla „Waszego” systemu. Pierwszą tego jaskółką jest opracowana wersja beta urządzenia DxO One, wyposażona w interfejs USB typu C. Oprócz tego producent przedstawił sporą aktualizację aplikacji sterującej dla systemów z rodziny iOS oraz kilka nowych akcesoriów.


Urządzenie o nazwie DxO One to jeden z najciekawszych aparatów fotograficznych wśród tzw. bezkorpusowców, czyli urządzeń do fotografowania i filmowania pozbawionych większości elementów sterujących znanych z normalnych aparatów i kamer cyfrowych – a więc i tak bardzo nietypowej grupy sprzętu fotograficznego. Ten malutki aparat wyposażony w 1-calową matrycę CMOS o rozdzielczości 20 megapikseli i obiektywie o ogniskowej 32 mm (ekw. małego obrazka) oraz jasności f/1.8 wykorzystuje iPhone’y i iPady jako interfejs i na Zachodzie zyskał sobie całkiem niezłą popularność wśród miłośników fotografii mobilnej. Na tyle dużą, że jego producent bezustannie go aktualizuje. Obecny zestaw zmian i poprawek jest wyjątkowo duży.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem