Fantastyczne zdjęcia modelek w zamkach i na dworach

Fantastyczne zdjęcia modelek w zamkach i na dworach

Fotografka Natalie Lennard, tworząca pod pseudonimem Miss Aniela, fotografuje bogate sceny skupione wokół elegancko ubranych modelek. Choć na pierwszy rzut oka każde zdjęcie może wydawać się prostą, luksusową sesją mody, to bliższe spojrzenie ujawnia surrealistyczne szczegóły. Żółta tiulowa suknia zmienia się w kanarki, a fale oceanu przekraczają ramę obrazu olejnego.


Fantastyczne sceny Miss Anieli są tworzone przy użyciu kombinacji zdjęć wykonanych w nastrojowych wnętrzach z obszerną postprodukcją. Fotografka wyjaśnia, że wszystkie zdjęcia powstają w miejscach, które widzimy na fotografiach wraz z modelkami i ich strojami. "Nigdy nie wiem, czy finalna fotografia pozostanie surowa czy otrzyma nutkę surrealizmu dopóki sesja nie zostanie zakończona, a ja zobaczę zdjęcia na ekranie komputera", mówi Aniela.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem