Firma Handlowa Leszczyński na FVF 2008

Firma Handlowa Leszczyński na FVF 2008

W związku z dużymi zmianami na rynku polskim w zakresie dystrybucji produktów marki Kodak, Firma Handlowa Leszczyński jako wyłączny przedstawiciel baterii Kodak na rynku polskim ma zaszczyt zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska reklamowego oraz zaprezentować nową gałąź rozwoju Państwa biznesu.


p>Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na zmieniające się trendy na rynku baterii na świecie a także w Polsce, jednocześnie przedstawiając ciekawą perspektywę rozwoju przy wsparciu tak doświadczonego partnera jakim jest Kodak.

Bardzo silna pozycja marki Kodak, duże doświadczenie w produkcji baterii dla fotografii daje Państwu gwarancje na odniesienie sukcesu.

FHU Leszczyński lider na rynku Polskim i jeden z głównych na rynku europejskim w zakresie dystrybucji produktów fotograficznych marki Kodak gwarantuje Państwa firmom profesjonalną obsługę handlową, logistyczną, atrakcyjne portfolio produktów oraz szerokie spektrum cenowe.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem