Fotofestiwal 2010: Awake and Dream. Documentation - pierwsza wystawa towarzysząca festiwalowi

Fotofestiwal 2010: Awake and Dream. Documentation - pierwsza wystawa towarzysząca festiwalowi

Zapraszamy na wernisaż pierwszej wystawy towarzyszącej 9. Międzynarodowemu Festiwalu Fotografii w Łodzi. Choć sam Fotofestiwal zacznie się 6 maja, już 9 kwietnia zostanie otwarta pierwsza z wystaw związanych z majową imprezą.


"Awake and Dream. Documentation" to cykl prac składający się z 39 fotografii i 5 filmów powstałych podczas studyjnego pobytu Michała Martychowca w Wenecji w Palazzo Donà na przełomie czerwca i lipca 2009 r.Są to perfekcyjnie wykonane fotografie close up.
Artysta wybiera peryferyczne zestawienia obiektów między sobą i tłem oraz niecodzienne skróty przestrzeni, by skierować oko widza na to, co ukryte lub ledwo dostrzegalne.
Na zakończenie wystawy "Awake and Dream", zainaugurowanej 21 Maja 2009 roku razem z nową europejską siedzibą w Palazzo Donà w Wenecji, Fundacja Signum prezentuje swoiste Post Scriptum w postaci fotograficznej dokumentacji Michała Martychowca.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem