Fotografia na świecie: Słowenia

Fotografia na świecie: Słowenia

Mały, malowniczy kraj nad Adriatykiem, znany również z miłości jego mieszkańców do sztuki. W kolejnym odcinku cyklu „Fotografia na świecie” zaglądamy do Słowenii, aby przyjrzeć się tamtejszej scenie fotograficznej – zarówno z czasów, gdy kraj ten wchodził w skład Jugosławii, jak i dzisiejszej.


Janez Puhar


"Niemal każdy Słoweniec jest z zamiłowania pisarzem, malarzem, kucharzem, tancerzem, znawcą win, muzykiem (...)" - możemy przeczytać w materiałach słoweńskiego Ministerstwa Kultury. To niewielki, ale bogaty w tradycję i sztukę kraj. Co ciekawe, jego kulturalnymi ambasadorami często stają się zespoły grające ciężkiego industrialnego rocka, takie jak znane na świecie grupy Laibach i Borghesia. Nas nie interesuje jednak rock, a fotografia. W kolejnym odcinku cyklu "Fotografia na świecie" czas na wizytę w Słowenii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem