Pływająca kryjówka do fotografowania ptaków

Pływająca kryjówka do fotografowania ptaków

Ray Hennessy doskonali swoje umiejętności fotografa przyrodniczego od 2007 roku - W szczególności interesują go ptaki, i jakiś czas temu szukał sposobu, aby w trakcie ich podglądania móc stać się jeszcze bardziej niewidocznym - tak, by wykonywać zdjęcia ptaków w trakcie ich normalnej, codziennej aktywności bez płoszenia czy zakłócania ich spokoju. Wtedy wpadł na pomysł stworzenia „ptasiej skóry”, tj. specjalnej pływającej kryjówki, która pozwoliłaby mu zanurzyć się w wodzie i jednocześnie chronić sprzęt, czyniąc go przy tym niewidocznym dla skrzydlatej menażerii.


Pływająca kryjówka ułatwia fotografowanie dzikiej przyrody

W 2017 roku Ray Hennessy wziął dwie deski pływające, nogi od składanego stołu i kolumnę statywu fotograficznego, aby połączyć te elementy w pływającą kryjówkę fotografa przyrodniczego. Następnie przetestował swój wynalazek, aby upewnić się, że wytrzyma pod ciężarem najdłuższych teleobiektywów i jego ciała. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem