48 kolorów Księżyca - 10 lat fotografowania

48 kolorów Księżyca - 10 lat fotografowania

Włoska nauczycielka w szkole podstawowej Marcella Pace od zawsze pasjonowała się astronomią - To skłoniło ją do sięgnięcia po aparat i rozpoczęcia przygody z astrofotografią, która zaowocowała wyborem jej prac przez NASA na słynnej stronie Astronomy Photo of the Day, a także zdobyciem wyróżnienia w prestiżowym konkursie fotograficznym Astronomy Photographer of the Year Awards. Jednym z jej niesamowity osiągnięć jest montaż 48 tarcz Księżyca o różnych kolorach, które zarejestrowała na przestrzeni 10 lat.


Niesamowite ujęcia Księżyca 

"W trakcie pandemii covid dużo czasu spędziłam w domu, a więc miałam sporo czasu, aby przejrzeć moje astrofotografie" zdradza Marcella Pace, dodając, iż "przeglądając stare zdjęcia, postanowiła wybrać wszystkie Księżyce w pełni, które udało jej się zrobić, odkąd zaczęła używać aparatu cyfrowego". Fotografka wybrała 48 najbardziej kolorowych, zrobionych podczas wschodu lub zachodu Srebrnego Globu lub gdy atmosfera powodowała jego ciekawe zabarwienie.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem