"Konkurs z ukrytą tajemnicą" - rozmowa z jurorami konkursu fotograficznego "SZTUKAteria jest Kobietą" O popularności konkursów fotograficznych i tym, co wyróżnia konkurs "SZTUKAteria jest Kobietą" od innych, rozmawiamy z Anną Rejniak, właścicielką firmy Aniro i założycielką Akademii SZTUKaterii oraz Tomaszem Maryks, profesjonalnym fotografem, zastępcą dyrektora Sopockiej Szkoły Fotografii WFH.

Samsung Fotoblog Awards - krótka rozmowa z Izabelą Urbaniak, autorką fotoblogu "izabel17" O kulisach powstania fotoblogu "izabel17" rozmawiamy z jego autorką, Izabelą Urbaniak.

Rozmowa z Darkiem Szpakiem, finalistą Bitwy na fotografie

wtorek, 24.07.2012r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 3576 razy

Rozmowa z Darkiem Szpakiem, finalistą Bitwy na fotografie Zapraszamy do lektury rozmowy z finalistą Bitwy na fotografie, Darkiem Szpakiem, który opowiada co go zainspirowało do stworzenia finałowej fotografii i w jaki sposób powstała.

Poznaj finalistę Bitwy na fotografie – krótka rozmowa z Hubertem Leszczyńskim

wtorek, 24.07.2012r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 3618 razy

Poznaj finalistę Bitwy na fotografie – krótka rozmowa z  Hubertem Leszczyńskim Trwa wielki finał Bitwy na fotografie w kategorii Krajobraz.

Samsung Fotoblog Awards - rozmowa z Izabelą Milczarek, autorką fotoblogu "bellaem"

piątek, 13.07.2012r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 3700 razy

Samsung Fotoblog Awards - rozmowa z Izabelą Milczarek, autorką fotoblogu "bellaem" O kulisach powstania fotoblogu "bellaem" rozmawiamy z jego autorką, Izabelą Milczarek.

Samsung Fotoblog Awards - rozmowa z Łukaszem Płoteckim, autorem fotoblogu "luke"

poniedziałek, 09.07.2012r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 3961 razy

Samsung Fotoblog Awards - rozmowa z Łukaszem Płoteckim, autorem fotoblogu "luke" O kulisach powstania fotoblogu "luke" rozmawiamy z jego twórcą, Łukaszem Płoteckim.

Czy popełniam błędy? Oczywiście. Niektóre bardzo sobie cenię. Wywiad z Andrzejem A. Mroczkiem Skąd czerpie inspiracje, na co zwraca największą uwagę przed naciśnięciem spustu migawki i jakie ćwiczenie zaleciłby początkującym fotoamatorom - na te i inne pytania odpowiada Andrzej A.

Samsung Fotoblog Awards - rozmowa z Jackiem Jędreckim, autorem fotoblogu "Światło lamusa" Fotoblog to sposób na to, aby obrazem przekazać nasz stosunek do rzeczywistości, podzielić się wrażeniami, dając jednocześnie sposobność oceny naszej pracy i nawiązania nowych, często bardzo inspirujących znajomości.

Wywiad: poznaj bliżej firmę Phottix

piątek, 22.06.2012r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 5123 razy

Wywiad: poznaj bliżej firmę Phottix Jaki jest najbardziej popularny produkt marki Phottix? Jakie akcesoria okażą się niezbędne do filmowania lustrzanką? Na te i inne pytania odpowiada Paweł Czernik, prezes jednej z bardziej popularnych firm wytwarzających akcesoria foto-wideo.

Wywiad z Tomaszem Wiechem: Najlepsze zdjęcia robi się dla przyjemności

sobota, 12.05.2012r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 5491 razy

Wywiad z Tomaszem Wiechem: Najlepsze zdjęcia robi się dla przyjemności Tomasz Wiech to jeden z najciekawszych polskich fotografów młodego pokolenia, laureat wielu konkursów, m.

Michał Korta - krótka rozmowa

wtorek, 17.04.2012r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 6326 razy

Michał Korta - krótka rozmowa Michał Korta - fotograf, podróżnik, germanista, maratończyk.

Wywiad z Pawłem Kulą

poniedziałek, 05.03.2012r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 8492 razy

Wywiad z Pawłem Kulą Paweł Kula - absolwent Studium animatorów kultury "Top-Art" w Szczecinie (specjalność fotografia) oraz fotografii na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu.

Wywiad z Katarzyną Widmańską

czwartek, 26.01.2012r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 5757 razy

Wywiad z Katarzyną Widmańską Katarzyna Widmańska - absolwentka Instytutu Sztuki AP w Krakowie, dyplom w pracowni rysunku u prof.

Wywiad z Bogdanem Frymorgenem

środa, 04.01.2012r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 7521 razy

Wywiad z Bogdanem Frymorgenem Bogdan Frymorgen - fotograf, członek Związku Polskich Artystów Fotografików i Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, kurator sztuki.

Wywiad z Arturem Nykiem: Najważniejsze, to nie dać sobie wmówić, że to, co wszyscy chwalą, to najlepsze fotografie Artur Nyk w rozmowie z Bogusławą Słotą zapytany o najważniejsze cechy zawodowego fotografa mówi: "Potrzebna jest cierpliwość, bo fotograf zawsze musi na coś czekać, a to na decyzję klienta, a to na światło.

Wywiad z Łukaszem Trzcińskim - fragment książki "Artyści mówią. Wywiady z mistrzami fotografii" Łukasz Trzciński pracował w ponad czterdziestu krajach, w tym w Afganistanie, Iraku, Indonezji, Rosji, i na Bliskim Wschodzie.

Wywiad z Krzysztofem Hejke - fragment książki "Artyści mówią. Wywiady z mistrzami fotografii" Krzysztof Hejke jest fotografem i podróżnikiem, uczestnikiem wypraw na najwyższe szczyty kontynentów.

Wywiad z Natalią Lach-Lachowicz - fragment książki "Artyści mówią. Wywiady z mistrzami fotografii" Natalia Lach-Lachowicz zajmuje się malarstwem, fotografią, rysunkiem, performance i wideo.

Wywiad z Adamem Bujakiem - fragment książki "Artyści mówią. Wywiady z mistrzami fotografii"

poniedziałek, 06.06.2011r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 7678 razy

Wywiad z Adamem Bujakiem - fragment książki "Artyści mówią. Wywiady z mistrzami fotografii" Adam Bujak - członek Polskiego Związku Artystów Fotografików oraz Królewskiego Towarzystwa Fotograficznego Wielkiej Brytanii.

Wywiad z Tomaszem Tomaszewskim - fragment książki "Artyści mówią. Wywiady z mistrzami fotografii" Tomasz Tomaszewski - fotograf, pedagog, zajmujący się fotografią prasową, opowiada o tym, czym jest dla niego fotografia i w jaki sposób jego zdjęcia pomogły innym ludziom.

Wywiad z Tadeuszem Rolke - fragment książki "Artyści mówią. Wywiady z mistrzami fotografii" Tadeusz Rolke jest fotografem, którego historia jest niezwykle barwna.

1 2 3 4 5 6 ... 9


Najnowsze fotografie

Nad przepaścią widok na Puerto DSC00217fk,ng.jpg DSC00217e.jpg ..będzie  narada... Wieczór październikowy-28 Po libacji