Kodak chce wrócić do gry – oferuje tablet dla fotografów

Kodak chce wrócić do gry – oferuje tablet dla fotografów

Firma Kodak, legenda przemysłu fotograficznego, nie ustaje w wysiłkach mających na celu odnalezienie się w nowej rzeczywistości. Po zaprezentowanym w październiku ubiegłego roku "fotograficznym smartfonie" najnowszym pomysłem jest tablet opracowany z myślą o fotografach. W tym celu Kodak nawiązał współpracę ze znanym producentem sprzętu mobilnego, francuską firmą Archos, w celu produkcji i dystrybucji sprzętu w Europie.


O firmie Kodak słyszymy dość regularnie już od kilku lat – choć ciągle są to raczej informacje z kategorii pobożnych życzeń i planów niż doniesienia o konkretnych sukcesach. Ostatnią tego typu nowinką była premiera "fotograficznego smartfonu" Kodak Ektra oraz zmiana logo na kojarzące się ze złotym okresem lat siedemdziesiątych. Teraz zaś w branży technologicznej pojawiło się doniesienie o podpisaniu z francuską firmą Archos umowy na opracowanie i produkcję tabletu multimedialnego. O tym, jaki to będzie dokładnie tablet, nie wiadomo, ale spekuluje się, że będzie to produkt opracowany specjalnie dla fotografów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem