Zobacz prace laureatów konkursu fotograficznego Konkurs fotograficzny International Garden Photographer of the Year 2020

Zobacz prace laureatów konkursu fotograficznego Konkurs fotograficzny International Garden Photographer of the Year 2020

International Garden Photographer of the Year to konkurs fotograficzny, który gromadzi najpiękniejsze zdjęcia ogrodów, terenów zielonych i natury - Do 13-ej edycji tej imprezy zgłoszono ponad 20 000 prac, które nadesłali zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Zwycięzcą konkursu został Albert Ceolan z Południowego Tyrolu we Włoszech. Otrzyma nagrodę o wartości 7500 GBP (około 38 000 złotych).


"W ciągu ostatnich lat konkurs fotograficzny International Garden Photographer of the Wear był dla mnie źródłem inspiracji, a także wizualną ucztą. Myśl, że jedno z moich zdjęć znajdzie się wśród jego laureatów napawa mnie ogromną radością i dumą" powiedział po otrzymaniu informacji o zwycięstwie Alber Ceolan. 
 
Jego fotografia w niepokojący i piękny sposób ukazuje drzewa - przewrócone, a także wciąż dumnie stojące o własnych siłach. Całość świetnie skomponował z tłem, w którym znajduje się widok na malowniczo oświetlone szczyty. Jego praca pobudza do dyskusji na temat zmian w globalnym klimacie i obecnej kryzysowej sytuacji środowiska. 
 
Wsród nagrodzonych zdjęć można znaleźć zarówno obrazy ukazujące faunę i florę w dzikich, odległych sceneriach, jak i fotografie, które zostały wykonane w przydomowych ogródkach. Konkurs fotograficzny International Garden Photographer of the Year jest świetnym dowodem tego, że dla uważnego fotografa wszystko może być ważne i wart pokazania. Gdy dołoży się do tego jego umiejętności i wrażliwość będzie w stanie wszędzie wykonać intrygujące oraz zapadające w pamięć zdjęcie. Poniżej możesz zobaczyć wybrane fotografie nagrodzone w konkursie. 
 

Konkurs fotograficzny International Garden Photographer of the Year - zobacz prace wybranych laureatów 

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem