Kup pan zdjęcie

Kup pan zdjęcie

Oczywiście trudno jest porównywać nasz rynek sztuki w tymi zza zachodniej granicy, które choćby z powodu kilkuset lat istnienia mają się o wiele lepiej. Nie wolno jednak przeoczyć tych niewielu zdarzeń, które zbliżają naszą sztukę do świata. Jednym z nich są na pewno aukcje fotografii.


Już za kilka dni w Warszawie odbędzie się II Aukcja Fotografii Kolekcjonerskiej. Podobne imprezy, które odbyły na się przestrzeni kilku ostatnich lat, można policzyć na palcach jednej ręki (no, może dwóch). Tak jak polskie malarstwo (szczególnie współczesne) ma się na świecie coraz lepiej (można nawet powiedzieć, że w tej chwili świat szaleje na punkcie takich malarzy, jak Wilhelm Sasnal czy Marcin Maciejowski), tak fotografia jest kompletnie pomijana. Nie sprzedaje się jej w galeriach (prawie, jest na to dosłownie kilka wyjątków), mało kto w ogóle wie, że fotografię można kolekcjonować!


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem