Manfrotto Element - nowa seria statywów i monopodów dla podróżników

Manfrotto Element - nowa seria statywów i monopodów dla podróżników

Dla wszystkich fotografujących piechurów firma Manfrotto przygotowała kolejną ciekawostkę, która właśnie trafiła na polski rynek. Jest to seria produktów o nazwie Element Traveler, w skład której wchodzą dwa modele statywów i jeden monopod. Trójnogi dostępne są w dwóch wersjach: aluminiowej i z włókien węglowych, a wszystkie produkty odznaczają się niewielkimi wymiarami, małą wagą oraz podwyższoną stabilnością i odpornością na uszkodzenia.


Wprowadzona przez Manfrotto nowa kolekcja składanych statywów oraz monopodów rozszerza ofertę podróżną tego producenta. Produkty z serii Manfrotto Element Traveler to propozycja dla podróżników i fotografów turystycznych, dla których oprócz pewnego i stabilnego podparcia aparatu liczą się przede wszystkim niewielkie gabaryty i mała waga sprzętu. Modele spod znaku Manfrotto Element spełniają te założenia, a przy tym oferują nienajgorszy stosunek jakości do ceny.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem