Niesamowity zachód słońca i burza na jednej fotografii

Niesamowity zachód słońca i burza na jednej fotografii

George Wang jest w swoim zawodowym życiu dyrektorem d/s technologii inżynieryjnej w firmie konsultingowej, ale jego zamiłowanie do technologii - w tym lustrzanek i dronów - nakierowało go na zainteresowanie się fotografią - Kiedy znalazł się w Outer Banks w Północnej Karolinie, nie mógł nie wykorzystać swoich ulubionych gadżetów, aby uchwycić malowniczą scenerię. Lecąc dronem wysoko ponad plażą, na których swobodnie biegają dzikie konie, był w stanie uchwycić niesamowity obraz chmur burzowych i zachodzącego Słońca.


Zapadająca w pamięć fotografia krajobrazowa burzy

Fantastyczna fotografia jest komponowana przez plamy piasku, morza, zachodu Słońca i burzowych chmur. Dobrze wyważona kompozycja przyciąga uwagę widzów. Burzowe chmury potęgują dramaturgię zdjęcia, a soczyste pomarańczowe i fioletowe odcienie zachodu wprowadzają niecodzienny klimat. Jednocześnie poprzez obecność wciąż jasnych plaż ze zdjęcia bije nadzieja, że po burzy nastąpi spokój. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem