Nikon Coolpix S9100 - symulator

Nikon Coolpix S9100 - symulator

Nikon uruchomił tzw. "symulator rzeczywistości rozszerzonej", prezentujący możliwości aparatu Coolpix S9100. Aplikacja pozwala doświadczyć, jakie możliwości oferuje ten kompakt.


Technologia rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality) umożliwia nakładanie generowanych komputerowo treści na przekazywany na żywo obraz z kamery. By skorzystać z symulatora, należy pobrać ze strony producenta odpowiednią aplikację, włączyć kamerę internetową oraz wydrukować specjalny znacznik. Oprogramowanie pozwala na ekranie komputera sprawdzić, jak działa szerokokątny obiektyw w kompakcie Nikon Coolpix S9100, dysponujący zakresem ogniskowych od 25 do 450 mm (w ekwiwalencie dla pełnej klatki).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem