Nikon D3S: premiera

Nikon D3S: premiera

W przeciągu ostatnich kilku tygodni w Sieci wręcz huczało od nawału plotek dotyczących domniemanych funkcji nowej lustrzanki. Dzisiaj wreszcie ma miejsce oficjalna premiera pełnoklatowego Nikona D3S, w którym głównymi innowacjami jest rozszerzenie podstawowego zakresu ISO do 12800 i możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 1280x720 z szybkością 24 klatek na sekundę.


"D3S ma być dla D3 tym, czym D300s jest dla D300" głosiła jedna z plotek. I rzeczywiście: rozmiary matrycy pozostały takie same, szybkość rejestrowania zdjęć seryjnych również. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość uzyskania odpowiednika czułości ISO 102400 (sic!) poprzez zwiększenie kompensacji ekspozycji do 3 EV powyżej wartości ISO 12800 (HI-3). 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem