Nordic Light Festival 2015

Nordic Light Festival 2015

Już dziesiąty raz Kristiansund - miasteczko na północy Norwegii - zamieni się w galerię fotograficzną. W czasie poprzednich edycji festiwal gościł prawdziwe gwiazdy: był tu Elliot Erwitt, Bruce Davidson, Albert Watson, czy Steve McCurry. Z okazji okrągłej rocznicy organizatorzy postanowili zaprosić fotografów, których wystawy zrobiły na zwiedzających największe wrażenie, ale również oddać przestrzeń debiutantom.


Po raz drugi pojawi się więc guru fotoreportażu James Nachtway, znany szwedzki fotograf Pieter ten Hoopen, oraz Thomas Hoepker. Fotografów będzie można spotkać nie tylko na ich wystawach, ale również podczas wykładów i rozmów z artystami prowadzonych przez dyrektora artystycznego festiwalu, Mortena Krogvolda.  Program spotkań, wykładów i pokazów filmowych jest wypełniony między 21 a 25 kwietnia, a wystawy w całym miasteczku można oglądać do połowy maja.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem