Obrazy sztucznej inteligencji ukazują „przeciętne życie w USA”

Obrazy sztucznej inteligencji ukazują „przeciętne życie w USA”

John Kelly postanowił wykorzystać generatory obrazów sztucznej inteligencji do stworzenia „przeciętnych” obrazów z życia codziennego w USA - Są to obrazy, które przeszłyby bez specjalnego echa na tablicy Facebooka czy w innych portalach społecznościowych - zdjęcia, które pokazują przeciętne, codzienne życie.


Autor użył Midjourney, czyli generatora obrazów opartego o rozwiązania sztucznej inteligencji, który pozwala na tworzenie fotorealistycznych ilustracji tylko na podstawie wpisanego monitu tekstowego. John Kelly chciał stworzyć obrazy, które przypominają zwykłe zdjęcia, jakich miliony zapisujemy na naszych smartfonach. Chciał uzyskać efekt przeciwny do wystylizowanych, profesjonalnie wyglądających obrazów zazwyczaj generowanych przy pomocy sztucznej inteligencji. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem