Od makro do mikroświata na jednym ujęciu

Od makro do mikroświata na jednym ujęciu

Niemal każdy przyglądał się czasem różnym rzeczom, zastanawiając się, co można by zobaczyć umieszczając je pod szkłem powiększającym czy mikroskopem - I chociaż zazwyczaj taką ciekawość można zaspokoić wyszukując obrazy w sieci, to jednak nieczęsto można odbyć prawdziwą podróż od skali makro do mikro. Właśnie na to pozwalają filmy realizowane przez Macrofying.


Od makro świata do mikro na wyjątkowych makrofotografiach

Dookoła nas, na wyciągnięcie ręki, istnieje ogromny, niewidoczny gołym okiem świat. To mikroświat. Profil Macrofying na Instagramie pomaga go odkryć. To zbiór niesamowitych ujęć, które ukazują płynne przejście od skali makro - codziennie dostępnej każdemu z nas - do skali mikro uzyskiwanej poprzez szkła powiększające, soczewki makro czy mikroskopy. To płynne przejście daje niesamowity efekt, który można kojarzyć niekiedy z lądowaniem na obcej planecie lub wycieczką w kosmos.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem