Pełna klatka nie jest dla wszystkich - przedstawiciel Olympusa zdradza strategię

Pełna klatka nie jest dla wszystkich - przedstawiciel Olympusa zdradza strategię

Aki Murata pełniący funkcję wiceprezesa do spraw sprzedaży i marketingu Olympusa udzielił wywiadu portalowi DPReview - Rozmowa skupiła się przede wszystkim na tym, jak producent aparatów z systemem Micro 4/3 zamierza rywalizować z pełnoklatkowymi modelami konkurencji.


Olympus pozostaje przy formacie Micro 4/3

Jednym z ciekawszych stwierdzeń jest, iż "pełna klatka nie jest dla wszystkich". Aki Murata podkreślił, że często pełnoklatkowy sensor jest nadmiernie promowany wśród osób, które go nie potrzebują. Przedstawiciel Olympusa przyznał, że pełnoklatkowa matryca sprawdzi się lepiej w wielu zadaniach, takich jak np. fotografowanie w bardzo słabym świetle lub podczas przygotowywania wydruków wielkoformatowych, ale jednocześnie podkreślił, iż "ważne jest, aby wszyscy fotografowie dobierali sprzęt, który jest im potrzebny". Jego zdaniem format Micro 4/3 w zupełności wystarczy wielu entuzjastom robienia zdjęć.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem