Olympus STF-8 Makro - uszczelniona lampa błyskowa

Olympus STF-8 Makro - uszczelniona lampa błyskowa

W grudniu na rynek trafi nie tylko aparat aparat Olympus OM-D E-M1 Mark II, ale również nowa lampa byłskowa makro, która uzupełnia portfolio profesjonalnego systemu Olympus OM-D.


Olympus STF-8 Makro to lekka i kompaktowa lampa wyposażona w system uszczelnień stosowany w aparatach oraz obiektywach Olympus. To pierwsza na świecie dwupalnikowa lampa makro odporna na mróz, kurz oraz zachlapania (odporność zgodna z procedurami testowymi Olympus). Stosowana w połączeniu z odpornymi na niekorzystne warunki pogodowe obiektywami M.ZUIKO PRO oraz aparatami z serii OM-D otwiera przed miłośnikami fotografii nowe możliwości.
 
STF-8 została tak zaprojektowana, aby sprostać wymaganiom stawianym przez makrofotografię. Przy wykorzystaniu dwóch palników lampa oferuje liczbę przewodnią 8.5, a przy wykorzystaniu tylko jednego z palników — liczbę przewodnią 6. Stosunek mocy błysku pomiędzy prawą i lewą głowicą (A/B) może być regulowany w proporcjach od 1:8 do 8:1 na tylnym panelu ustawień. Lampa STF-8 Makro wyposażona jest w bardzo precyzyjny tryb TTL auto sync oraz manualne ustawienie mocy błysku w zakresie od 1/1 do 1/128. Dokładne dostosowanie mocy wyjściowej pomaga uniknąć prześwietlenia fotografowanego obiektu oraz pozwala na skrócenie czasu ładowania lampy.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem