Pandigital PANSCN06 - podręczny skaner fotograficzny

Pandigital PANSCN06 - podręczny skaner fotograficzny

Nowy, osobisty Pandigital PANSCN06 będzie w stanie zeskanować odbitki o maksymalnych wymiarach 21x30 centymetrów. Istnieje też możliwość konwertowania dużo mniejszych zdjęć, np. typowych fotografii do dowodu osobistego.


Pandigital PANSCN06 będzie skanować w największej rozdzielczości równej 600dpi, a wszystkie prace zostaną zachowane w formacie JPEG. Ukłon w stronę producenta należy się za implementację czytnika kart SD, xD, MS, MS pro i MMC, która pozwala na bezpośrednie zachowanie zeskanowanego zdjęcia w pamięci któregoś z nośników. Akcesorium podłączyć można do komputerów Mac lub PC za pośrednictwem portu USB. PANSCN06 mierzy 27 x 4 x 6 centymetrów przy masie 391 gramów, nie będzie więc problemów z przenoszeniem go.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem