Pełnoklatkowy Sony SLT-A99 już oficjalnie

Pełnoklatkowy Sony SLT-A99 już oficjalnie

Sony SLT-A99 bazuje na 24-megapikselowej, pełnoklatkowej matrycy Exmor CMOS, nowym systemie autofocusu Dual AF z 19 czujnikami (w tym 11 krzyżowymi), czułością ISO do 25600 oraz wizjerze OLED, pokrywającym sto procent kadru. Dużo uwagi poświęcono również trybowi filmowemu.


Oparta na technologii półprzezroczystego lustra, cyfrówka Sony SLT-A99 jest nowym okrętem flagowym japońskiego producenta. Bezpośredni następca popularnej A900 jest jednocześnie pierwszym aparatem technologii SLT, który korzysta z pełnoklatkowej matrycy. Inżynierowie firmy połączyli możliwości matrycy z procesorem obrazu BIONZ, charakteryzującym się 14-bitowym przetwarzaniem danych wyjściowych RAW i nowym algorytmem redukcji szumów. Układ pozwolił również na zwiększenie zakresu dostępnych czułości, który teraz wynosi od ISO 50 do 25600, co jest odpowiednikiem dziewięciu stopni przysłony.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem