Powrót do szkoły na zdjęciach American Apparel - seks przestał sprzedawać

Powrót do szkoły na zdjęciach American Apparel - seks przestał sprzedawać

Firma American Apparel z okazji zbliżającego się rozpoczęcia roku szkolnego opublikowała kolejne kontrowersyjne zdjęcie reklamowe. Zdjęcia wykorzystywane w kampaniach marki są skrajnie różne - od stylizowanych na amatorskie, erotyczne ujęcia młodych dziewczyn, po subtelne, delikatne i naturalne portrety 60-latki. Wspólny mianownik? Wszystkie prowokują. Do tej pory miały tyle samo zwolenników co przeciwników – tym razem jednak zwolennicy się nie ujawnili, a firma musiała wycofywać zdjęcia z kampanii.


Jedno ze zdjęć z serii "School Days" przedstawiające dziewczynkę (na co wskazuje szkolna spódniczka) pochyloną nad samochodem spotkało się bardzo z ostrymi atakami za wywoływanie skojarzeń z pornografią dziecięcą. Sprzeciw był na tyle silny, że firma po raz pierwszy uległa i usunęła zdjęcie.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem