Pszczele osobowości na zdumiewających makro portretach

Pszczele osobowości na zdumiewających makro portretach

Fotograf Josh Forwood specjalizuje się w rejestrowaniu świata przyrody - Na co dzień pracuje przy realizacji filmów dokumentalnych i jest operatorem drona, a w związku z pandemią Covid-19 tak jak większość świata utknął w swoim kraju - w Wielkiej Brytanii. Jednakże jak każdy ambitny twórca postanowił nie tracić czasu i przystąpił do realizacji nowego pomysłu, tam gdzie aktualnie przebywał. W efekcie powstały zdumiewające portrety pszczół, na których każdy z osobników ukazuje swoje indywidualne oblicze.


Makrofotografia pszczół - niezwykłe portrety

W swoim ogrodzie fotograf stworzył swoisty hotel dla pszczół. Dzięki temu pomógł populacji, która boryka się z problemem braku siedlisk. "Pszczoły to kluczowy gatunek, na którego egzystencji opierają się niezliczone gatunki roślin. Bez pszczół rośliny te by wymarły, a bez nich załamałaby się całe ekosystemy i ostatecznie katastrofa dotknęłaby człowieka" wyjaśnia Josh Forwood.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem