Samyang 35mm 1:1.4 AS UMC - test

Samyang 35mm 1:1.4 AS UMC - test

Firma Samyang poszerza swoją ofertę o niezwykle ciekawy obiektyw - Samyang 35mm 1:1.4 AS UMC. Dotychczas tego rodzaju urządzenia były zwykle szkłami najwyższej klasy - również cenowej. Koreański produkt należy natomiast do szkieł tanich. Czy będzie jednocześnie posiadał odpowiednie walory optyczne? Zapraszamy do lektury testu.Wygląd zewnętrzny i budowa mechaniczna


Obiektywy klasy 35/1,4 to szkła cenione i poszukiwane. Umożliwiają tworzenie niezwykle efektownych, lekko przerysowanych ujęć szerokokątnych, zachowując jednocześnie płytką głębię ostrości. Mają one jednak jedną, dla wielu wręcz zaporową, cechę. Jest nią cena – w większości przypadków bardzo wysoka. Dotychczas nie istniało żadne szkło tej kategorii produkowane przez producentów niezależnych (Sigma 30/1.4 nie może być do niej zaliczana, jako że jest to standardowy obiektyw przystosowany do pracy z formatem APS-C). Sytuację tę zmienić ma pojawienie się  w ofercie koreańskiego producenta obiektywu Samyang 35mm 1:1.4 AS UMC.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem