Sanyo VPC-CA102YL - wodoodporna kamera Full HD

Sanyo VPC-CA102YL - wodoodporna kamera Full HD

Firma Sanyo prezentuje nową, wodoodporną kamerę VPC-CA102YL. Urządzenie, na w pełni naładowanych bateriach, jest w stanie nagrać 60 minut filmu w rozdzielczości 1920 x 1080 (60i) w formacie MPEG-4 AVC/H.264.


Sanyo VPC-CA102YL jest na tyle mała, by zmieścić się do kieszeni spodni, plecaka czy torebki, a jednocześnie na tyle funkcjonalna, by nagrać filmy w rozdzielczości 1920 x 1080 lub rejestrować fotografie o rozdzielczości 14 megapikseli. Sercem kamery jest 14.4-megapikselowa matryca CMOS. Producent oddał do dyspozycji użytkowników obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym (od 38 milimetrów w ekwiwalencie dla filmu 35 mm). Co więcej, tryb szybkiego fotografowania wykona serię 22 zdjęć z prędkością siedmiu klatek na sekundę.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem