Sony HDR-CX550VE - test

Sony HDR-CX550VE - test

Wraz ze wzrostem możliwości sprzętu do wideofilmowania rosną też wymagania jego użytkowników – jest to zjawisko naturalne i zrozumiałe. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, firma Sony zaprezentowała bardzo interesującą kompaktową kamerę wideo przeznaczoną dla zaawansowanych amatorów rejestrowania obrazów ruchomych z jakością HD. Nosi ona symbol HDR-CX550VE i jak sądzimy, może się okazać interesująca dla wielu potencjalnych nabywców. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z testem tego urządzenia.


Budowa i wygląd zewnętrzny


Model Sony HDR-CX550VE wykreowany został przez producenta na flagową spośród najbardziej zaawansowanych kamer wideo High Definition należących do rodziny Handycam. Również obecnie znajduje się on na czele listy typowo amatorskich kamkorderów tego producenta. Początkowo dostępny w sklepach w cenie przekraczającej pięć tysięcy złotych, jest teraz osiągalny dla osób pragnących wydać za kamerę wideo mniej niż cztery tysiące złotych. Czy to czyni z HDR-CX550VE atrakcyjne urządzenie dla wymagających wideoamatorów? Nasz test ma za zadanie udzielić odpowiedzi na to pytanie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem