Sztuczna inteligencja Adobe dostępna w smartfonach

Sztuczna inteligencja Adobe dostępna w smartfonach

Adobe udostępniło wersję beta swojej nowej aplikacji mobilnej zatytułowanej Express - Będzie dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android i iOS. Dzięki niej będzie możliwe skorzystanie z technologii generatywnej sztucznej inteligencji Adobe Firefly. Umożliwia ona tworzenie obrazów na podstawie komunikatów tekstowych.


Adobe Firefly dostępne teraz w Adobe Express

Funkcja Adobe Firefly została uruchomiona prawie rok temu i przez ten czas była rozwijana i udoskonalona przez twórców. Ten model sztucznej inteligencji został zintegrowany z oprogramowaniem Adobe, takim jak np. Photoshop, Premiere czy komputerową wersją Express. Dzięki wprowadzeniu nowej wersji beta aplikacji Adobe Express dostępnej na smartfony niektóre z funkcji wykorzystujących rozwiązania sztucznej inteligencji stały się dostępne także w kieszeni. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem