Sztuczna inteligencja ożywia wiktoriańskie portrety

Sztuczna inteligencja ożywia wiktoriańskie portrety

YouTuber Mystery Scoop ożywił stare portrety z epoki wiktoriańskiej, wykorzystując do tego najnowszą technologię sztucznej inteligencji - W opublikowanym wideo udostępnił wiele portretów pochodzących z XIX wieku, które dzięki zaawansowanym algorytmom ożywają kolorami, a pozujący zaczynają się na nich poruszać.XIX-wieczne zdjęcia w kolorze dzięki sztucznej inteligencji

Mystery Scoop zgromadzili obszerną kolekcję XIX-wiecznych portretów, które postanowili pokolorować i ożywić przy pomocy sztucznej inteligencji. Na wideo widać przesuwające się stare fotografie, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki nabierają kolorów, by następnie animować modeli. Ci zaczynają się rozglądać w bardzo realistyczny sposób. Cała sztuczka zaczyna przypominać ożywione obrazy znane z Harry’ego Pottera. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem