TEST: Nikon COOLPIX S1000pj - kompakt z projektorem

TEST: Nikon COOLPIX S1000pj - kompakt z projektorem

COOLPIX S1000pj jest pierwszym na świecie kompaktem z wbudowanym projektorem, co w połączeniu z pozostałymi funkcjami czyni z niego (w założeniu) idealnego kompana wakacyjnych wypadów ze znajomymi. Jak sprawdza się w praktyce? Zapraszamy do lektury.

Wygląd


Jeśli ktoś lubi najnowsze trendy w stylistyce urządzeń elektronicznych, z pewnością na S1000pj powinien zwrócić uwagę. Z frontu i po bokach obłożono nowego COOLPIXa aluminium, mającym zapewnić większą wytrzymałość urządzenia. Do redakcji trafił egzemplarz w szarej wersji kolorystycznej (dostępna jest jeszcze czarna). W kwestii wymiarów i wagi S1000pj nie wybija się szczególnie spośród tłumu "ultracienkich" kuzynów, ale spokojnie możemy go jeszcze zaliczyć do segmentu aparatów kieszonkowych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem