Trudny zawód

Trudny zawód

Okołonoworoczne podsumowania obejmują czasem także statystyki mało optymistyczne, smutne i dramatyczne. Rok 2007 był najbardziej krwawym od wielu lat – w ciągu tych 12 miesięcy zginęło znacznie więcej dziennikarzy (piszących, fotografujących, filmujących) niż w poprzednich latach.


Już pod koniec grudnia gazety rozpisywały się na temat tego, o ile więcej dziennikarzy poniosło w tym roku śmierć. Dane są niejednakowe: Presse Embleme Campagne (PEC) podaje, że śmierć poniosło „co najmniej 110 osób”; Międzynarodowa Federacja Dziennikarzy (IFJ) ma inne dane: 134 zabitych; Organizacja Reporterzy bez Granic sumuje (opierając się tylko na potwierdzonych danych śmierci podczas pracy), że zginęło 86 dziennikarzy, za to prawie 900 zostało aresztowanych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem