Wciąż na fali: Nikon D5000

Wciąż na fali: Nikon D5000

Nikon D5000 to następca modelu D60 - amatorska lustrzanka cyfrowa przeznaczona dla osób rozpoczynających przygodę z fotografią. Kilka nowatorskich rozwiązań technicznych zastosowanych w aparacie oraz bardzo wygodna obsługa sprawiają, że mimo dwóch lat obecności na rynku jest to sprzęt wciąż cieszący się dosyć dużym zainteresowaniem kupujących.


Nikon D5000 został zaopatrzony w znaną raczej z aparatów kompaktowych, bardzo wygodną możliwość wychylania 2,7-calowego ekranu LCD. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może kontrolować fotografowaną scenę w systemie Live View, nawet w trudnych warunkach (np. gdy konieczne jest podniesienie aparatu nad głowę). Ruchomy ekran przydaje się także podczas filmowania – Nikonem D5000 możemy kręcić filmy w jakości HD 720p.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem