file no't exists Zenit wznawia produkcję i zapowiada małoobrazkowego bezlusterkowca - Swiatobrazu.pl


Zenit wznawia produkcję i zapowiada małoobrazkowego bezlusterkowca

Zenit wznawia produkcję i zapowiada małoobrazkowego bezlusterkowca

Wygląda na to, że buńczuczne zapowiedzi Rosjan sprzed ponad roku nie były rzucaniem słów na wiatr. W wywiadzie, jaki dyrektor fabryki w Krasnogorsku udzielił dla agencji informacyjnej RNS pojawiły się wreszcie pewne konkrety na temat przyszłości marki Zenit. Zgodnie z nimi firma przymierza się do wprowadzenia na rynek już w przyszłym roku małoobrazkowego cyfrowego aparatu bezlusterkowego.


Jak być może pamiętacie, w lutym ubiegłego roku Wasilij Browko – dyrektor ds. zleceń szczególnych rosyjskiej korporacji państwowej Rostech – zapowiedział powrót marki Zenit (https://www.swiatobrazu.pl/aparaty-zenit-wracaja-na-rynek-i-maja-pokonac-aparaty-leica-33142.html) na światowy rynek fotograficzny. Zawieszona oficjalnie w 2005 roku produkcja w zakładach w Krasnogorsku miała zostać wznowiona, a celem ostatecznym jest konkurowanie z markami premium, takimi jak Leica. Jednak choć firma miała swoje stoisko na ubiegłorocznej Photokinie, a nawet zaprezentowała nowe modele obiektywów, to jednak na temat cyfrowych aparatów fotograficznych rosyjskiego producenta nie pojawiły się żadne dalsze informacje na ten temat– aż do teraz.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem