Historyczny start Artemis na fotografiach

Historyczny start Artemis na fotografiach

NASA po wielu próbach i długim odkładaniu terminu lotu wreszcie skutecznie wyniosła w kosmos rakietę z misją Artemis 1 - To oznacza początek nowej ery eksploracji przestrzeni kosmicznej i rozpoczęcie powrotu człowieka na Księżyc. Misja ta utoruje także drogę do zbudowania bazy orbitalnej na Księżycu i pozwoli ludziom stworzyć przystanek do dalszej, jeszcze głębszej eksploracji wszechświata.


Piękne zdjęcia ukazujące start misji Artemis 1

Historyczny start miał miejsce w Centrum Lotów Kosmicznych im. Kennedy’ego na Florydzie. Start obserwowały tłumy naocznych obserwatorów i oficjeli. Misja Artemis 1 to pierwszy test w przestrzeni kosmicznej systemów, które będą podstawą do dalszych lotów na Księżyc i zaniesienia tam człowieka. Rakieta SLS wyniosła w przestrzeń kosmiczną statek Orion, który został zaprojektowany w celu zabierania ludzi w kosmos dalej niż kiedykolwiek wcześniej. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem