Canon EOS 1100D - najmłodszy w rodzinie

Canon EOS 1100D - najmłodszy w rodzinie

Po dwóch i pół roku od premiery swojej pierwszej lustrzanki cyfrowej kierowanej do naprawdę początkujących użytkowników o niezbyt zasobnym portfelu, firma Canon zaprezentowała następcę tego modelu. Canon EOS 1100D, bo o nim tutaj mowa, ma szansę podbić serca amatorów głównie za sprawą możliwości rejestrowania ujęć filmowych w rozdzielczości 720p.


Sekcja "entry-level", jak w języku angielskim nazywa się najprostsze i co za tym idzie najtańsze modele urządzeń elektronicznych, to w światku fotografii cyfrowej obszar szczególnie zawziętej wojny marketingowej, skupionej przede wszystkim wokół ceny danych modeli. W przypadku lustrzanek szczególnie mocnym uderzeniem było wypuszczenie ponad dwa lata temu przez firmę Canon modelu EOS 1000D, który na owe czasy był lustrzanką o wyjątkowo atrakcyjnej cenie w momencie premiery. Podobne ambicje ma najnowszy model EOS 1100D, który jednak za sprawą rozbudowanej funkcjonalności i atrakcyjniejszych parametrów technicznych prezentuje się znacznie bardziej atrakcyjnie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem