Dwuekranowy notebook dla fotografów i grafików - Lenovo ThinkPad W700ds

Dwuekranowy notebook dla fotografów i grafików - Lenovo ThinkPad W700ds

Firma IBM wprowadza na rynek nowy komputer przenośny Lenovo ThinkPad W700ds i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby to był zwykły notebook, ale taki nie jest. Sprzęt posiada dwa monitory. Oprócz głównego 17-calowego jest jeszcze jeden, wysuwany 10,5-calowy ekran.


Główny ekran wyświetla obraz w rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, mniejszy zaś 768 x 1280 pikseli. Ta dwuekranowa nowość zadowoli zapewne niejednego profesjonalistę ? fotografa, grafika i projektanta ?  potrzebującego dobrego sprzętu do pracy nie tylko w domu. Urządzenie wyposażone jest w procesor Intel Core 2 Duo, kartę grafiki NVIDIA Quadro FX 3700M, możliwość zainstalowania do 8GB pamięci RAM, dyski (SSD/HDD) o łącznej pojemności 960GB . Dodatkowo ThinkPad W700ds posiada wbudowany tablet WACOM wraz z rysikiem.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem