Jak fotografuje młodzież?

Jak fotografuje młodzież?

Liceum Plastyczne im. Artura Grottgera w Supraślu zwyciężyło w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez firmę Nikon Polska w ramach programu „Akcja (foto)edukacja”. Uczniowie wywalczyli dla szkoły nagrodę główną, jaką jest wyposażenie pracowni w sprzęt fotograficzny o wartości 15 000 zł.


"Akcja foto(edukacja)" jest programem edukacyjnym przygotowanym z myślą o zwiększeniu wśród młodzieży szkolnej dostępu do wiedzy fotograficznej. Na pierwszą edycję złożyło się 7 comiesięcznych modułów z zestawem lekcji multimedialnych,  zawierających wiele praktycznych porad dotyczących między innymi technik wykonywania różnych typów zdjęć. Każda lekcja kończyła się także zadaniem domowym, specjalnie dopasowanym do omawianej teorii, pozwalającym na wykorzystanie i sprawdzenie zdobytej wiedzy. Uczniowie mogli spróbować swoich sił w kategorii grupowej lub indywidualnej. Co miesiąc warsztatami fotograficznymi nagradzana była szkoła, która nadesłała najlepszy pakiet zdjęć. Zwycięzcy w kategoriach indywidualnych otrzymali natomiast aparaty fotograficzne.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem