Nikon D7000 - firmware 1.01

Nikon D7000 - firmware 1.01

Zgodnie z zapowiedziami firma Nikon udostępniła nowy firmware 1.1 dla lustrzanki D7000. Oprogramowanie poprawia błąd występujący podczas nagrywania filmów w określonych warunkach.


Firmware 1.01 dla aparatu Nikon D7000 ma za zadanie niwelować jasne plamki, pojawiające się podczas filmowania ciemnych scen lub obiektów. Jak podaje producent, "występowanie tego problemu zostało ograniczone". Nikon już od jakiegoś czasu otrzymywał informacje od użytkowników aparatu, dotyczące pojawiania się tychże plam w trakcie nagrywania w określonych warunkach. Piątego grudnia japoński producent poinformował o prowadzeniu prac nad nową wersją oprogramowania.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem