Nowa wizja obsługi.Test aparatu SAMSUNG NV30

Nowa wizja obsługi.Test aparatu SAMSUNG NV30

Dwa lata temu Samsung wywołał spore poruszenie, wprowadzając na rynek aparaty nowej serii NV. Nowoczesne menu, wysokiej jakości smukłe i cieszące wzrok obudowy sprawiły, że o nowych aparatach Samsunga mówiło się dużo. Prezentowany dzisiaj test aparatu Samsung NV30 pokazuje, że ten niedawno wprowadzony do sprzedaży, ładnie wyglądający kompakt nie jest aparatem idealnym.
PIERWSZE WRAŻENIE

Solidna, zgrabna, aluminiowa obudowa o niebanalnym kształcie to niewątpliwie jedna z najmocniejszych stron  testowanego przez nas Samsunga NV30 i także pozostałych modeli serii NV.  Widać, że konstruktorzy zadbali, aby każdy element, nawet najdrobniejszy cieszył oczy użytkownika i samemu aparatowi dodawał elegancji. Świetna praca projektantów sprawiła, że mimo iż na tylnej stronie obudowy znajduje się aż 15 przycisków nie przytłaczają one swoją liczbą a sama obudowa jest bardzo stonowana. Górna część także wygląda bardzo ładnie. Małe czcionki, oraz chromowane przyciski i pokrętła budzą dobre skojarzenie ze starymi dalmierzami.  Wszystkie elementy obudowy zarówno ruchome, jak i nieruchome są dobrze spasowane, co potęguje wrażenie solidności sprzętu.  Waga aparatu  jak na jego rozmiary nie jest mała i wynosi 133 gramy bez baterii i karty. Mimo niewielkich rozmiarów aparat dobrze trzyma się w ręce, a wszelkie przyciski są ergonomicznie rozmieszczone.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem